Připravujete výběrové řízení, nebo plánujete rekonstrukci svého domu?

Nezávazně poptat

Vážení obchodní partneři,

dovolte , abychom Vám představili Stavební firmu HAASE s.r.o. a přivítali Vás na našich internetových stránkách.
Jsme středně velká stavební firma, která je v dnešní době schopna vzhledem k technickým a personálním možnostem všestranně reagovat na střední i velké realizace v oboru stavebnictví.
Za použití vysoce kvalitních technologií a profesionálního vybavení provádíme kvalitní a rychlou práci. Své výborné výsledky opíráme o zkušené a profesně zdatné pracovníky s dlouholetou praxí. Naším zákazníkům a jejich představám se snažíme maximálně vyhovět.
S traktorbagrem KOMATSU WB 93 R provádíme zemní a výkopové práce, hloubení základů, terénní úpravy, svahování, práce s bouracím kladivem.

Na základě dlouhodobě budovaných rovných vztahů se zákazníky a poskytovaných služeb v požadovaných standardech kvality byla naše společnost úspěšně certifikována certifikačním orgánem pro certifikaci systémů managementu jakosti EURO CERT CZ v systému jakosti odpovídajícího požadavkům normy ČSN EN ISO 9001:2001, ISO 14001, OHSAS 18001.
Naše společnost byla také zapsána do rejstříku ochranných známek u Úřadu průmyslového vlastnictví v Praze.
Působnost naší společnosti je v rámci celé České republiky, převážně v rámci Královéhradeckého, Pardubického, Libereckého  a Středočeského kraje

Politika jakosti

Nedávné projekty

Prohlédněte si naši nejnovější práci, kterou jsme měli možnost pro naše zákazníky vyhotovit.

Zobrazit všechny projekty

Nezávazně poptat

Připravujete výběrové řízení, nebo plánujete rekonstrukci / stavbu svého domu? Moc rádi se zúčastníme a pomůžeme Vám s přípravami. Napište si o nezávaznou nabídku.

JMÉNO*
PŘÍJMENÍ*
E-MAIL*
TELEFON

POPIŠTE NÁM CO PŘIPRAVUJETE